ANNA BAWOR-SKOWRON

HR Invent Anna Bawor-Skowron

HR Manager, konsultant HR, facylitator, psycholog społeczny i licencjonowany trener od 15 lat. W HR Invent pełni rolę partnera zarządzającego i realizuje projekty interim management jako Interim HR Dyrektor.
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii Społecznej i Wydziale Socjologii. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi.
Posiada bogate doświadczenie zdobyte w firmach krajowych i międzynarodowych (na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych) w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań, narzędzi, procesów i procedur w obszarze HR oraz przeprowadzania audytów, także w firmach o rozbudowanych strukturach organizacyjnych.
Na co dzień bezpośrednio współpracuje z osobami zasiadającymi w zarządach spółek oraz wyższą kadrą managerską jako strategiczny doradca w zakresie projektowania i wdrażania polityk oraz strategii HR, optymalizacji rozwiązań i procesów HR, budowania komunikacji, kultury i wartości w organizacji.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności menadżerskich oraz osobistych tj.: przywództwo, budowanie i zarządzanie zespołem, rekrutacja i selekcja pracowników, motywacja i budowanie zaangażowania, systemy oceny okresowej i prowadzenie efektywnych rozmów oceniających, zarządzanie kompetencjami i rozwojem pracowników, zarządzanie zmianą, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, komunikacja interpersonalna i asertywność, sprzedaż i obsługa klienta.

Członek zwyczajny organizacji  – Polish Association for HR Business Partner, Polish Association Of Organizational Psychology, Polish Society for Training & Development.

 

Współpracowała z wieloma firmami doradztwa personalnego i szkoleń, jako senior konsultant i trener biznesu.
Realizowała projekty dla m.in takich klientów jak: AmRest, ING Bank Śląski, AcelorMittal, Provimi Polska, PZU, Bosch, IPF Group, Edipresse, HOOP Polska, Inter Cars, Eversoft, ITligent, Gracjan Kleger International,  MarcPol, Philipiak Polska, EUMed,, GDD Grupa Dystrybucyjna DACCAR, Financial Experts, ARMiR, ZUS, Ministerstwo Środowiska, MON, NIK, i inne.