Data: 03.01.2022 - 31.12.2022
.
Cena: 1995,00zł/os.
Warszawa
Zarejestruj się
1
1

Do zapłaty: 1995,00 zł/netto

VOUCHER Program

W zawiązku z końcem roku chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość zakupienia Voucherów na szkolenia dla Państwa współpracowników.

Warsztaty, szkolenia i konferencje są istotnym elementem rozwoju każdej organizacji, wpływają pozytywnie na motywację pracowników i przyczyniają się do lepszych wyników biznesowych całej firmy.

Rok 2021 był rokiem wyjątkowym pod kątem realizacji szkoleń, ale wierzymy, że ten obszar, mimo trudności i nieprzychylności losu, nie zniknie z Państwa planów strategicznych – wręcz przeciwnie rozkwitnie, w nowej formule i kształcie.

Jeśli chcecie Państwo wykorzystać tegoroczny budżet szkoleniowy, to zakup vouchera będzie doskonałym pomysłem. Może być to również benefit świąteczny dla współpracowników.

Voucher na nasze wydarzenia będzie aktywny przez cały przyszły rok, więc możecie Państwo zakupić określoną liczbę Voucher’ów i już dziś wybrać z naszej bogatej oferty szkoleń, kursów i konferencji planując przyszłoroczny kalendarz, bądź wybrać z oferty, która będzie cały rok  rozwijana.  Kwotę łączną niewykorzystanych Voucher’ów mogą Państwo również wykorzystać na zorganizowane przez nas szkolenie wewnętrzne.

Rozwiń

Program

KATALOG WYDARZEŃ 2022r.

MS ACCESS – ANALIZA DANYCH Z WYKORZYSTANIEM SQL I VBA

EXCEL BUSINESS INTELLIGENCE – EFEKTYWNA ANALIZA DANYCH W TWOJEJ ORGANIZACJI

KURS MS POWER BUSINESS INTELLIGENCE

Whistleblowing – skuteczny system zgłaszania naruszeń

KSH POD KĄTEM NOWELIZACJI

AML – PRZECIWDZIAŁANIE PRANIU PIENIĘDZY

INCOTERMS – INTERNATIONAL COMMERCIAL TERMS

User Experience

Świat w dobie VUCA

KURS VBA W EXCEL – PODSTAWOWY

NOWE TRENDY LEARNING & DEVELOPMENT

Związki Zawodowe

Reklamacje w dziale Finansowym

Certyfikowany Kurs Compliance Officer

Komunikacja w biznesie

Budowa modeli kompetencyjnych

Certyfikowany kurs HR BP

Negocjacje w biznesie

Zarządzanie zespołem zdalnym

Analiza kontrahentów

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Współpraca jednostki compliance z instytucjami państwowymi

Siła i odporność psychiczna w świecie VUCA

Mapowanie procesów HR

Wystąpienia publiczne – skuteczna auto prezentacja

Employer Branding w praktyce

Analiza efektywności projektów inwestycyjnych w arkuszu Excel

Certyfikowany Product Owner

Audyt procesów zakupowych

Jak zbudować i wdrożyć system compliance w swojej firmie

Kongres Prawny & Compliance

Ownership mindset

Efektywna współpraca z firmą outsourcingową

AC/DC

Zarządzanie projektami i zespołem projektowym

Wynagrodzenia i systemy motywacyjne

Digitalizacja i cyfryzacja funkcji w HR

HR Compliance

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu

Usamodzielnianie pracowników

 

Rozwiń
Pobierz program

Regulamin

  • Cena jednego Vouchera to 1995 netto i jest to kwota za udział jednej osoby w wybranym szkoleniu/konferencji.
  • Cena obejmuje: uczestnictwo w wybranym spotkaniu.
  • Przesłanie do BMS Poland Group Sp. z o.o. pocztą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszeniowego lub rezerwacja miejsca/miejsc poprzez wypełnienie online Formularza zgłoszenia na konferencje BMS stanowi zawarcie wiążącej umowy pomiędzy zgłaszającym a BMS Poland Group Sp. z o.o. Zostanie do Państwa wysłana faktura z tytułe „udział w spotkaniu/szkoleniu” bez podania daty spotkania. Płatność może być również dokonana online w momencie rejestracji.
  • Osoba przesyłająca lub wypełniająca online formularz zgłoszeniowy w imieniu Zgłaszającego oświadcza, iż posiada stosowne uprawnienie do działania  w imieniu i na rzecz zgłaszającego, w szczególności do zwarcia umowy z BMS Poland Group Sp. z o.o..
  • Voucher można wykorzystać na dowolne spotkanie organizowane przez BMS  – konferencję, szkolenie wewnętrzne lub szkolenie zewnętrzne.
  • W przypadku niewykorzystania vouchera do 31.12. 2022 r. Voucher traci ważność.
  • W przypadku braku uczestnictwa w warsztatach, na których uczestnik zdeklarował się być oraz braku pisemnej rezygnacji z udziału w spotkaniu na minimum 14 dni przed wydarzeniem, kwota z Vouchera zostaje pobrana.
  • W miejsce osoby zgłoszonej do udziału w spotkaniu może wziąć udział inna osoba, z tej samej firmy, wskazana przez Zgłaszającego.
  • Zgłaszający wyraża zgodę na umieszczenie logo jego firmy na stronie organizatora w module „Nasi klienci”
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia ze względu na limitowaną liczbę miejsc.
  • Administrator serwisu – BMS Poland Group Sp. z o.o. gromadzi dane osób, które się rejestrują lub składają zamówienia.
  • W momencie złożenia zamówienia, Zamawiający:– wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez BMS Poland Group Sp. z o.o., ul. Młynarska 42 lok. 115, 01-171 Warszawa, właściciela serwisu www.bmspolska.pl w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Użytkownikom udostępniającym dane w trakcie korzystania z serwisu, administrator gwarantuje prawo do wglądu w swoje dane, aktualizowania ich treści oraz ich usuwania. Można tego dokonać, kontaktując się z Administratorem na adres: info@bmspolska.pl– wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od BMS Poland Group Sp. z o.o., (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 “O świadczeniu usług drogą elektroniczną”) oraz podmiotów współpracujących. W każdym momencie Zamawiającemu przysługuje prawo do odwołania powyższej zgody.
   • O akceptacji obu punktów informacja znajduje się bezpośrednio w formularzu rejestracji.
   • Dane użytkowników serwisu www.bmspolska.pl wykorzystywane są tylko do prowadzenia działalności szkoleniowej oraz w prowadzeniu działań marketingowych lub promocyjnych np. wysyłka newslettera/e-mailingu do osób, które wyraziły zgodę na to.
   • Administrator nie udostępnia osobom ani podmiotom trzecim danych osobowych użytkowników serwisu.
   • Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację mojego wizerunku zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.), utrwalonego na wydarzeniach organizowanych przez BMS Poland Group Sp. z o.o. za pomocą aparatu fotograficznego i/lub kamery. Materiał zdjęciowy i filmowy zgromadzony podczas niniejszych konferencji może zostać opublikowany na stronie bmspolska.pl, materiałach graficznych organizatora i kontach portali społecznościowych należących do organizatora
Rozwiń