Dariusz Skórniewski

.

Moja kariera trenerska rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku, kiedy to dla firmy IT&Business Training zacząłem uczyć Excela poprzez konferencje on-line, a od połowy 2017 roku pojawiły się też webinary z zakresy VBA. Pierwsze szkolenie stacjonarne z Excela przeprowadziłem w kwietniu 2017 roku. Od października pojawiło się Centrum Szkoleniowe Comarch w którym zacząłem uczyć Excela, a od połowy 2018 roku również VBA. W 2018 roku przeprowadziłem około 40 szkoleń stacjonarnych z zakresu Excela na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym, a także średniozaawansowanym VBA. W kolejnych latach zacząłem poszerzać zakres tematów, z których prowadzę szkolenia i aktualnie są to: Power Query, Power Pivot i Power BI.

Ukończone studia inżynierskie o kierunku Edukacja Techniczno Informatyczna na wydziale Mechanicznym-Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwcach.

Poza szkoleniami wspieram firmy w wykorzystaniu Excela poprzez pisanie makr, oraz przygotowywanie plików z wykorzystaniem odpowiednich formuł. Nagrywam również własne wideokursy.