Dziękuję za organizację świetnego szkolenia„Compliance Officer” . Spotkanie przebiegało nie tylko na wysokim merytorycznym poziomie, ale także w przyjaznej atmosferze.
Urszula Szudarek
TDJ S.A.
Zdecydowanie polecam warsztat „Wystąpienia Publiczne”. Jest nie tylko praktyczny ale i autentyczny. Polecam szczególnie tym, którzy myślą że już wiedzą wszystko. Warto, naprawdę warto!
Tomasz Lis
PwC Polska
W dniach 25-26 maja 2011 miałam przyjemność uczestniczenia w spotkaniu „ Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” organizowanym przez BMS. Odpowiedni dobór prelegentów i tematów pozwolił w ciekawy sposób omówić problemy związane z tematyką tego spotkania. Na uwagę zasługują również świetna organizacja oraz bardzo duże zaangażowanie ze strony Organizatorów. W przyszłości chętnie wezmę udział w spotkaniach organizowanych przez BMS.
Anna Kamińska
Polskie Młyny S.A.
Po raz pierwszy miałem przyjemność uczestniczyć w Kongresie HR, który odbył się 17 – 18 marca, w ścieżce poświęconej Programom rozwojowym i zarządzaniem talentami. Spotkanie zaskoczyło mnie otwartą i kameralną formą, gdzie każdy z praktyków z obszaru HR, miał mnóstwo możliwości by zabrać głos w burzy mózgów. Liczę, że kolejne spotkania również będą sprzyjać wymianie doświadczeń i inspiracji. Na plus zasługuje również wzorowa organizacja spotkania przez zespół BMS.
Piotr Palutkiewicz
PGNiG S.A.
Chcielibyśmy wyrazić uznanie dla organizatorów dwudniowych Warsztatów pt. „Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (EPU)/Praktyczne wskazówki, postulaty, perspektywy”, które odbyły się w dniach 21-22 września 2011 r. w Warszawie. Konferencja, dzięki dobrej moderacji i praktycznym aspektom oraz świetnie dobranym ekspertom, w szczególności Przewodniczącego e-Sądu, przedstawiciela Ministerstwa Sprawiedliwości, ale również przedstawicieli Kancelarii Prawnych oraz Komorników Sądowych pozwoliła na ożywioną dyskusję praktyków nie tylko w kuluarach, ale i w trakcie spotkania.Z pewnością dyskusja w trakcie spotkania pozwoliła przybliżyć zarówno przedstawicielom Wymiaru Sprawiedliwości wątpliwości i problemy wierzycieli, z jakimi borykają się w codziennej pracy w stosowaniu EPU,a z pewnością umożliwi też zainteresowanym wierzycielom zgłaszanie Ministerstwu i e-Sądowi wniosków o dokonanie konkretnych usprawnień systemowych, a nawet zmianę projektu nowelizacji Ustawy Kodeks postępowania cywilnego i innych ustaw z sierpnia br.
Hubert Nogalski
PGNiG S.A.
Referencje dotyczą szkolenia „Wystąpienia publiczne”. Trener bardzo dobrze i rzetelnie przygotowany, z ogromną wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Szkolenie przeprowadzone w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Wiele nowych technik, zasad, które przyczynią się do podniesienia jakości moich prezentacji.
Marta Szymańska
Danfoss Sp. z o.o.
Warsztaty „Umowy w dystrybucji III edycja” to profesjonalne spotkanie pod względem organizacyjnym i merytorycznym. Ważna i często niedoceniana tematyka została przedstawiona w bardzo interesujący sposób przez prelegentów dysponujących dużą wiedzą, zarówno w zakresie samego prawa, jak i praktyki jego stosowania. Licznie przedstawione przykłady z orzecznictwa często inicjowały żywą dyskusję, która była nie mniej istotna od samych prelekcji. Prowadzący spotkanie pozwolili uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz udzielili cennych wskazówek dotyczących współpracy z sieciami dystrybucji.Czas spędzony na warsztatach zorganizowanych przez BMS był bez wątpienia trafioną inwestycją.
Marek Mokrzycki
Danfoss Sp. z o.o.
Warsztaty „ Negocjacje handlowe” w dniach 9-10.03.2011 oceniam na bardzo wysokim poziomie. Prowadzący wykazali się wysokimi kwalifikacjami i w sposób ciekawy oraz wyczerpujący prezentowali wiedzę z zakresu negocjacji handlowych. Szkolenie prowadzone było w sposób otwarty, zorientowany na potrzeby uczestników. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały starannie i stanowiły cenne źródło informacji nie tylko podczas zajęć ale również po ich zakończeniu. Szkolenie zorganizowane w sposób profesjonalny i godny polecenia.
Anna Kuflińska
OKECHAMP S.A.
W dniu 10.10.2017 brałam udział w spotkaniu „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy V edycja”. Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie, dobry dobór tematów, ciekawych i na czasie, kompetentni prelegenci, ciekawe dyskusje w oprawie praktyków. Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie.
Joanna Szczepańska
Unilever
„Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej” to świetne spotkanie. Bardzo dobrze dobrani prelegenci i tematyka również. Otwarta i przyjazna atmosfera otworzyła możliwość dyskusji i bezcennej wymiany doświadczeń. Zdecydowanie polecam.
Anna Radzicka-Hołoweńko
Mondial Assistance Sp. z o.o.
Warsztaty „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center” były przygotowanie na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym.
Prelegenci w ciekawy sposób przedstawili struktury Contact Center swoich firm, jak również systemów motywacyjnych.
Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych spotkaniach organizowanych przez BMS.
Julia Grzesiak
HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Zorganizowane i przeprowadzone spotkanie przez BMS we wrześniu 2014 r. „Prawo pracy-warsztaty w gronie praktyków” były znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi kierunkami orzecznictwa z zakresu prawa pracy. Doskonale przygotowani prowadzący i aktywni uczestnicy sprawili, że dyskusje były merytoryczne a warsztaty miały wartki przebieg. BMS zasłużył również na słowa uznania za świetną organizację spotkania.
Mirosław Hutnikiewicz
Żegluga Polska S.A.