Efektywny proces zakupowy: Relacje z dostawcą – (18-19.09.2018r.), było interesującym spotkaniem z możliwością poznania aspektów wynikających z różnych branż.
Alicja Wąsowicz
Grupa LOTOS S.A.
W dniach 12-13 luty 2013 uczestniczyłam wraz z Panią Agnieszką Rzymyszkiewicz w Kongresie Windykacyjnym w Warszawie. Temat spotkania odpowiedni dla wykonywanej pracy pozwolił z innej, praktycznej strony porównać doświadczenia różnych firm w tym temacie. Obsługa spotkania na bardzo wysokim poziomie. Miła i sympatyczna atmosfera sprzyjała wymianie poglądów. Doświadczenia z innych branż już dziś nasunęły pomysły na wprowadzenie zmian i udoskonalenie programów obsługujących windykację.
Elżbieta Kulińska i Agnieszka Rzymyszkiewicz
Przewozy Regionalne sp. z o.o.
Warsztat, który pozwala przełamać bariery…Miejsce, gdzie dowiesz się o sobie więcej…Wydaje Ci się, że nie jesteś stworzony do wystąpień publicznych? Stres spala Cię tuż przed wyjściem na scenę? Chciałbyś dowiedzieć się co na temat Twoich umiejętności prezentacji myślą inni? Jeśli trzy razy odpowiedziałeś „TAK”, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!!!
Rozalia Wojciechowska
USP Zdrowie Sp. z o.o.
Kongres zakupowy, w którym miałam przyjemność wziąć udział w XI 2015 to spotkanie Praktyków, którzy dzielą się swym doświadczeniem zakupowym z innymi Uczestnikami. Jest to doskonała okazja na benchmarking własnych dokonań z tym, co dzieje się w ‘światku zakupowym’ w innych branżach i organizacjach. Formuła spotkania łącząca prezentację Prelegentów z interaktywną dyskusją wielu Fachowców zakupowych nadaje mu charakter otwartości i swobody. Brak jest patetycznych prezentacji wypełnionych samą teorią, a zamiast tego mamy studia przypadków z życia wzięte…
Dobór miejsca spotkania oraz jego organizacja jest dodatkowym atutem przemawiającym za uczestnictwem w spotkaniu, które gorąco polecam!
Rozalia Wojciechowska
USP Zdrowie Sp. z o.o.
Spotkania organizowane przez firmę BMS to bardzo dobra okazja do zawarcia wartościowych i ciekawych biznesowo znajomości.
Marta Kulikowska
Bank Millennium S.A.
Nie po raz pierwszy miałem przyjemność brać udział w konferencji organizowanej przez firmę BMS, które odbyło się tym razem w dniach od 8-9.02.2017 r. a dotyczyło rynku obrotu wierzytelnościami. Kongres był bardzo dobrze przygotowany pod względem organizacyjnym, z bardzo ciekawie dobranymi i zróżnicowanymi tematami sesji oraz listą gości. Najważniejszą jednakże zaletą była panująca atmosfera, gdzie każdy z uczestników brał czynny udział w toczącym się panelu dyskusyjnym, a żadne z zadanych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Na spotkaniu każdy mógł poczuć koleżeńską atmosferę i poczuć się jak w gronie „starej paczki” przyjaciół.
Maciej Kurzawa
Bank Millennium S.A.
Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za to świetne spotkanie. Nie przesadzę, jeśli powiem, że było to najlepsze spotkanie praktyków, na jakim do tej pory byłam.
Iza Kwiatkowska-Miszewska
Bank Millennium S.A.
W dniach 17-18 września uczestniczyłam w Kongresie Windykacyjnym 2013 – II Edycji w sekcji tematycznej „Outsourcing usług windykacyjnych”. Jestem usatysfakcjonowana z przebiegu konferencji z uwagi na trafny wybór tematów oraz ciekawe wystąpienia prelegentów, podczas których była możliwa dyskusja i podzielenie się własnymi doświadczeniami oraz pomysłami w danym temacie. Było to dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie i w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Spotkanie było inspiracją w mojej pracy zawodowej do kontynuowania realizowanych projektów. Polecam tego rodzaju spotkania dla konfrontacji swojej perspektywy z rynkiem i przede wszystkich dla nawiązania nieocenionych w codziennej pracy kontaktów. Konferencja zorganizowana przez BMS to możliwość poznania ekspertów oraz możliwość zapoznania się z rozwiązaniami, które w konsekwencji można zastosować w swoich obszarach biznesowych. Chętnie wezmę udział w kolejnej edycji konferencji organizowanej przez BMS.
Małgorzata Mikołajczuk
Bank Millennium S.A.
Dziękuję za możliwość udziału w spotkaniu „Windykacja Sądowa w praktyce”, które odbyło się w dniach 21-22.10.2014 r. Spotkanie to było przeprowadzone i poprowadzone w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Bardzo dobry dobór uczestników, ciekawa tematyka, możliwość zapoznania się z opiniami różnych uczestników rynku.
Justyna Szewczyk
Bank Millennium S.A.
Po raz pierwszy uczestniczyłam w konferencji przygotowanej przez BMS dotyczącej „Zarządzania jakością w Call/Contact Center”. Spotkanie to odbyło się 10 grudnia 2014 r. Z całą pewnością mogę zarekomendować BMS, jako kompetentnego i rzetelnego partnera pod względem organizacji i doboru prelegentów konferencji. Szerokie omówienie, tak rzadko poruszanego tematu, pozwoliło na wymianę doświadczeń w gronie profesjonalistów. Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze sprzyjającej budowaniu kontaktów.
Aleksandra Jackiewicz
Bank Millennium S.A.
Wybór miejsca – idealny ; hotel z bardzo dobrymi usługami w dobrej lokalizacji,obsługa ze strony BMS – na dobrym poziomie, tematyka warsztatów – interesująca , „na czasie”, wykładowcy – zaangażowani, prowadzący wykłady w sposób interesujący choć mało interaktywny. Ogólnie oceniam warsztaty „Reklama leków” za dobre i pomocne w podnoszeniu wiedzy choć moim oczekiwaniem jest to aby na przyszłość miały one charakter bardziej interaktywny. Wydaje mi się że warsztaty powinny dawać możliwość podzielenia się przypadkami i doświadczeniami oraz problemami słuchaczy które są dyskutowane i rozwiązywane na forum przy udziale eksperta. Ekspert także w oparciu o tematykę swojego wykładu mógłby organizować ćwiczenia dla słuchaczy i następnie udzielać komentarzy i wyjaśnień.
Agnieszka Szalecka
Nepentes S.A.
W dniach 17-18 września brałem udział w III edycji kongresu windykacyjnego w sekcji tematycznej: „Skuteczna strategie windykacji sektora B2B” organizowanej przez firmę BMS. Kongres ten stanowił świetną mieszankę wiedzy teoretycznej, wymiany praktycznych rad pomiędzy różnymi firmami dotyczących zagadnienia windykacji oraz forum nawiązywania kontaktów w celu ulepszania windykacji poprzez współpracę po samym kongresie. Pod kątem organizacyjnym muszę przyznać, że całość została przeprowadzona profesjonalnie i bez zarzutu.
Krzysztof Trzaska
Ge Medical Systems Polska Sp. z o.o.
Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez BMS Polska, dotyczące Psychologii w dziale Call Center, które odbyło się w Warszawie w dniach 17 – 18 października 2017 r. Spotkanie charakteryzowało się wyśmienitą organizacją, odpowiednim doborem prelegentów do tematu spotkania i fenomenalną formą, wspierającą wymianę doświadczeń w kameralnym gronie. Idealnym dopełnieniem dwóch dni konferencji, było wieczorne spotkanie przy kieliszku wina, by móc poznać się nie tylko na służbowej stopie. Polecam wydarzenia organizowane przez BMS!
Grzegorz Mandziuk
Gamfi
Po raz pierwszy uczestniczyłem w kongresie Call/Contact Center organizowanym przez BMS, ale bardzo się cieszę, że wreszcie wziąłem udział. Moje Call Center jest typu B2B w odróżnieniu od większości uczestników, którzy zarządzają Call Center typu B2C i dlatego nie uczestniczyłem w wielu innych spotkaniach organizowanych przez BMS. Tym razem uznałem, iż tematyka rekrutacji, oceny pracowników, motywacji jest w wielu aspektach niezależna od typu organizacji Call Center i nie zawiodłem się. Prezentacje z wielu różnych sektorów biznesu wskazywały na oczywiste podobieństwa zarówno z perspektywy problemów jak i sposobów ich rozwiązywania. Bardzo podobała mi się otwartość prelegentów na pytania, czasami bardzo szczegółowe. Nie wyczuwało się w czasie spotkania relacji wykładowca-słuchacz, lecz bardziej partner-partner, co sprzyjało dyskusji. Doskonała atmosfera kongresu była widoczna również w czasie rozmów kuluarowych gdzie bardzo łatwo było nawiązać kontakt z uczestnikami spotkania. Jednym słowem bardzo dobrze przygotowane spotkanie, prelegenci z dużym doświadczeniem i miła atmosfera. BRAWO!
Piotr Tamas
ALCATEL_LUCENT
Zorganizowane przez firmę BMS spotkanie dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, miało na celu wymianę doświadczeń w zakresie przygotowań do mającego wejść w życie Rozporządzenia („RODO”). Poszczególne prelekcje dotyczyły praktycznych aspektów oceny ryzyka naruszenia danych osobowych a także możliwych rozwiązań prawnych i technicznych. W mojej opinii, spotkanie było doskonale przygotowane zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.
Agnieszka Dzięgielewska-Jończyk
Hewlett Packard Enterprise
W konferencjach, w szczególności tych dedykowanych prawnikom przedsiębiorstw, a organizowanych przez firmę BMS, uczestniczę regularnie od kilku lat; miałem okazję być nie tylko ich uczestnikiem ale także prelegentem. Każde z tych wydarzeń przygotowane było w pełni profesjonalnie: świetna organizacja, wsparcie i otwartość dla gości, doskonała opieka ze strony Business Partnerów. Doskonały dobór tematów: zawsze kwestie istotne dla prawników wewnętrznych, czy to z zakresu zarządzania działem prawnym czy też najnowszych, najważniejszych zmian w przepisach i praktyce ich stosowania. Ale tym co w mojej ocenie szczególnie wyróżnia wydarzenia organizowane przez BMS, jest tworzenie sposobności i klimatu, dla faktycznej wymiany praktycznych doświadczeń i obserwacji; otwarta i często warsztatowa formuła spotkań w miejsce klasycznego szeregu prezentacji jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem, pozwalającym z każdego spotkania wrócić z wiedzą lub refleksją, które są inspiracją dla pozytywnych zmian w firmie. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam wydarzenia, których organizatorem jest BMS.
Marcin Bryniarski
Oknoplast