Małgorzata Widomska

Head Customer Service Quality Team, Obszar Legal & Compliance - Ultimo S.A. Part of B2Holding

Od 19 lat związana z Ultimo, gdzie od samego od początku zajmowała się tworzeniem i obsługą procesu korespondencji indywidualnej z Klientami, w tym szczególnie procesu reklamacyjnego. Przeszła wieloletnią ścieżkę kariery związaną ze zdobywaniem doświadczeń na polu tworzenia standardów oraz jakości obsługi klienta. Początkowo jako pracownik i współtwórca działu reklamacji, a obecnie osoba zarządzająca zespołem odpowiedzialnym za jakość obsługi spraw klienta. W tym czasie zdobyła szeroką wiedzę merytoryczną związaną z branżowymi procesami obsługi klienta, wprowadzając etyczne standardy procesowania spraw reklamacyjnych osób zadłużonych. Ma rozległą wiedzę dotyczącą branży, problemów społecznych wynikających z zadłużenia oraz norm
etycznych i prawnych. Obecne wyzwania to wsłuchiwanie się w głos klienta oraz rola opiniotwórcza, poprzez identyfikowanie luk w procesach i rekomendacje.
Od 2019 roku pracuje jako członek Komisji Etyki ZPF, biorąc aktywny udział w pracach zespołu weryfikującego przestrzeganie Zasad Dobrych Praktyk przez przedsiębiorstwa zrzeszone w związku.