Robert Sakiewicz

.

Doświadczony menedżer, trener i konsultant w obszarach: efektywności osobistej, sprzedaży, serwisu i obsługi klienta, zarządzania sprzedażą i zespołem, prezentacji, komunikacji.

Robert do tej pory przeprowadził ponad 1700 szkoleń, co daje około 18000 godzin szkoleniowych. Celem zawodowym Roberta, jest bycie osobą, po spotkaniu z którą ludzie inaczej widzą swoją pracę , dostrzegają umiejętności, o których nie wiedzieli lub szanse których szukali.

Doświadczenie zawodowe Robert zdobywał pracując w takich firmach jak:
Agros (administracja i komórka sprzedaży wewnętrznej), Kraft Foods (przedstawiciel handlowy, area sales manager), Office Depot (dyrektor działu sprzedaży i obsługi), Crowley Data Poland ( menadżer działu sprzedaży). Prowadzi własną firmę od 2005 roku.

Szkolenia prowadzi od 2002 roku. Od 2006 roku pracuje jako zawodowy trener, coach.

Wśród sukcesów Roberta, warto wymienić: przez trzy lata z rzędu w ocenie klientów był najlepszym trenerem DOOR S.A. Od lat współpracuje z firmami z 50 największych polskich firm. Szkolił między innymi takie firmy jak: Orlen S.A. i Orlen Gaz; Auchan; Piotr i Paweł; Lafarge; PGNiG; Lotos; Lease Plan; Viridian; VWR; PKP; Esselte; ALLIANZ Polska; Matadoor; Lafarge; Akzo Nobel; LinxOptique; BM CAT Polska; Johnson&Johnson; Pepsico; Amica Wronki; Samsung Wronki; KPRM; ITB; BBraun;